O nas

 

Na początku był bardzo dobry pomysł…

Mama Agnieszka, posiadając imponujące doświadczenie w pracy z maluszkami w USA, dość szybko zorientowała się, że w Trójmieście brakuje miejsca, gdzie młodzi, ba! najmłodsi klienci mogliby się poczuć, jak u siebie. Czyli bezpiecznie, wesoło i kolorowo. I tak oto na świat przyszedł pomysł stworzenia salonu fryzjerskiego dla dzieci. 

czuprynka 01 kopia

 

…który niezwykle ciekawie się rozwinął…

Koncepcja przyjaznego dzieciom zakładu fryzjerskiego spodobała się drugiej Agnieszce i Kamili, które w tej podróży po uśmiechy maluszków postawiły kolejne kroki. Mieszanina ich energii, pomysłowości i dużej dawki empatii zaowocowały fantastycznym zapleczem kulinarno – rozrywkowym dla juniorów.

czuprynki dzien dziecka65 

… bo dzieci w Czuprynkach są najważniejsze!

Pierwsza wizyta u naszego fryzjera pozostaje w przemiłej pamięci na długi czas, a dzieci chcą wracać. To niemała ulga dla rodziców, którzy podczas strzyżenia mogą sobie odpocząć, popijając kawę przy ciachu bez chemii i sztucznych barwników, a potem też dać się ostrzyc! Bo Czuprynki to salon dla dzieci… z rodzicami...

czuprynki dzien dziecka77

… Rok później przyszedł czas na filię w Warszawie!

czuprynki dzien dziecka70

Nasi fryzjerzy

Marta

Dla wielu to już Ciocia Marta  Z wyjątkową łatwością skrada serca kolejnych Maluchów i ich rodziców - idealnymi fryzurami i pozytywnym nastawieniem.

Tanya

Od niedawna w Czuprynkowej ekipie - czeka na swoich Małych i Dużych klientów ze sporą dawką cierpliwości i zadziornych fryzur w repertuarze