Czuprynki dla każdego!

Dzieci przede wszystkim, ale również mamusie i tatusiów mile witamy w naszym salonie fryzjerskim – dla każdego! Nasz zespół to ludzie wykształceni i wciąż się doskonalący. Mamy dobre podejście do dzieci i pewną rękę do dorosłych. Pracujemy w zgodzie z zasadą: kiedy dzieci są strzyżone – rodzice się relaksują. A kiedy rodzice oddają się relaksacyjnemu strzyżeniu – my bawimy się z dziećmi!

czuprynki dzien dziecka35

Po pierwsze, drugie i trzecie: dobra zabawa!

Pierwsza wizyta u fryzjera może, a nawet powinna być świetną przygodą z dużą dawką śmiechu i zabawy. Dlatego to maluchy wybierają, gdzie chcą usiąść: w foteliku – samochodziku, na motorze, gdzieś na placyku zabaw, a może na kolorowo kuszącym fotelu fryzjerskim? Opcja kolan mamy i taty też jest do przyjęcia! Dzieci oglądają ulubioną bajkę, a my robimy swoje…

czuprynki dzien dziecka54

Nagrody dla wszystkich!

Podczas wizyty nieustannie zabawiamy małych klientów: włączamy bajki, malujemy buziaki, są też harce na placu zabaw. Samo strzyżenie odbywa się „przy okazji”, a dzieci otrzymują prezencik i pamiątkowy dyplom z puklem włosów! Dla nas nagrodą jest uśmiech: malucha i rodziców! Warto też pamiętać, że oprócz fryzjera – mamy również „SPA dla dzieci” z mnóstwem atrakcji!

czuprynki dzien dziecka41 

SPA

Rozpieszczamy z uśmiechem!

Podczas organizowanych urodzinek lub bez okazji – rodzice zabierają swoje pociechy do SPA w Czuprynkach. Bo tu jest zawsze dobra zabawa! I mnóstwo atrakcji! Wśród nich może być malowanie buziaków, ale też super nawilżające maseczki… Cały czas pamiętamy, że to przyjemności dla dzieci, dlatego wszystkie kosmetyki są przebadane, dostosowane i sprawdzone.

czuprynki dzien dziecka62

Dla małych dam

Dziewczynki uwielbiają być piękne! Dlatego też młode damy mogą u nas skorzystać z usługi manicure i pedicure z malowaniem paznokci w dowolnych kolorach!

A dla młodych dżentelmenów

Włosy uczesane w irokeza to za mało? I bardzo dobrze! Bo nie ma na świecie chłopca, który nie chciałby mieć super tatuażu! Oczywiście zmywalnego… ale ileż radości! Jaka przyjemność i duma. 

czuprynki dzien dziecka22

 

Skontaktuj się z Nami
i zorganizuj przyjęcie marzeń!